Obchodní podmínky

Milé dámy a pánové, tato sekce není v oblibě, ale je to obchod s "krásou" a i ten má svá pravidla. Snažím se o jasná a stručná pravidla, protože ty dlouhá nikdo nečte. Prostudujte si proto pečlivě tu část, která se týká zrovna Vás.

Co se týká GDPR

Tuto sekci mám samostatně ošetřenou. Pročtěte prosím stránku zde https://www.6krasa-ori.cz/zpracovani-osobnich-udaju

Co se týká VIP KARTY

Naše společnost Šestá krása s.r.o. je v pozici zprostředkovatele. Přihlášení je zcela zdarma a bude provedeno - zprostředkováno automaticky. Po vyplnění potřebných údajů Vás zadám do systému Oriflame. Tím získáte velké výhody při nákupu produktů. Můžete nakupovat za nákupní ceny. Aby jste dokázali sami nakupovat, mohu Vám být nápomocná radou, jak správně na webu Oriflame dělat objednávky. Tím se stáváte samostatnou jednotkou - zákazníkem. Další jednání, zasílání nebo případně reklamace se řídí dle pravidel ORIFLAME. Kompletní obchodní podmínky společnosti ORIFLAME najde zde (https://media-ce-cdn.oriflame.com/-/media/CZ/Files/Obchodn-podmnky-pro-zkaznky.ashx?u=0101010000&la=cs-CZ) Nezbavujeme se tím povinnosti a i nadále se o Vás chceme starat a zajímají nás Vaše názory či spokojenost. Vždy Vám budeme nápomocni při řešení jakékoliv situace. Ať už zůstanete jen zákazníkem nebo si budete chtít vypracovat osobní byznys.

Další informace na tomto webu jsou spravovány pravidelně a podle našeho nejlepšího vědomí a svědomí. Všechna práva vyhrazena. Žádná část tohoto webu (texty, obrázky, popis nákupu, parametry, obchodní podmínky ani další části serveru), není-li uvedeno jinak, v celku ani v části nesmí být kopírována nebo jinak reprodukována bez výslovné souhlasu provozovatele.


Děkuji, že jste dočetli až sem.
Nakoupit výhodně za ceny -23%