Tipy a testy

 • Dotek přírody s novou řadou Beautanicals

  Tato řada je inspirovaná čistými přírodními zdroji Skandinávie a vyvinutá na základě tradice přírodních lékáren, nabízí promyšlené, efektivní a vysoce přírodní produkty péče o tělo a vlasy v souladu se všemi těmito trendy. Jsem přesvědčená, že si ji zamilujete!


   

  KOUPIT

 • Oriflame a její standardy pro výrobu produktů

  I to je jeden z důvodů, proč mě výrobky pod touhle značkou baví. Pořád hledí na ekologii a udržitelnost. 

  CHCI OBJEVIT VÍCE

 • Krása přichází ze Švédska

  Víte, že stále roste obecně spotřeba kosmetických produktů? V České republice, to byl nárůst o více jak 13%. To je důkaz, že ženy o sebe chtějí pečovat a baví je to. Důvěrychodnost značky ORIFLAME a její šetrnosti k přírodě je známá.
  Osvoboďte se ze zaměstnání a věnujte práci čas jen tehdy, kdy bude chtít VY. Bavte se prací! Můžete naplno využívat TIME MANAGEMENTU, učte se novým věcem, vzdělávání se v oblasti kosmetiky je tak úžasné. Že je to k neuvěření?
  Koukněte na video a zeptejte se klidně mě. Ráda Vám s tím pomohu!
  (zdroj oriflame.com)

  CHCI OBJEVIT VÍCE

 • Jak správně zvýraznit obočí

  Obočí je rám oka. Dodává obličeji sílu a podporuje emoce. Každá žena by měla o obočí pečovat tak, aby jí dodávalo vhodné, klidné a vyrovnané emoce.

  Ve videu jsem použila tužku na obočí GIORDANI GOLD s kartáčkem. Chcete-li jí objednat, klikněte níže a objevte více!

  CHCI OBJEVIT VÍCE

 • Jak konturovat rty

  Podívejte se na můj tip, jak správně a proč pracovat s konturovací tužkou na rty. Objevte kouzlo větších rtů bez plastických chirurgů! :-)

  Ve videu jsem použila vysouvací konturovací tužku z řady The One. Můj oblíbený odstín Rose Tenderness. Chcete-li si ji objednat, klikněte na tlačítko níže a objevujte!

  CHCI OBJEVIT VÍCE

 • Naučte se konečně líčit jako profík.

  zdroj: Petra Šestáková

  Naučte se konečně líčit jako profík.

  Nemáte jasno jak se správně nalíčit? Stále jedete jen to jedno líčení, které jste si za ta léta nacvičila? Tak právě pro vás je určený tento typ kurzů. V malé skupince a krok za krokem se naučíte správné aplikaci a proniknete tak do tajů kosmetiky a líčidel. Zaručeně vám to zvedne sebevědomí a budete ráda chodit kolem zrcadla. :-)

  Navštivte moje kurzy s dekorativní kosmetikou ORIFLAME.

  CHCI NA KURZ

Nakoupit výhodně za ceny -23%