Vip karta Oriflame

Je to tak výhodné! Připojíte-li k přihlášce i objednávku ve výši 75 BO získáte dárky z programu ÚSPĚŠNÝ START v celkové hodnotě 2357 Kč! To jen tak někde nedostanete. :-)

Přihlášení je zcela zdarma

Proč si zařídit Vip kartu Oriflame?

VÝHODA

  • Každý dnes šetří kde se dá a NAKUPOVAT PŘÍRODNÍ PRODUKTY ORIFLAME ohleduplné k životnímu prostředí ZA NÁKUPNÍ CENY O 23% NIŽŠÍ, to jen tak někde nenajdete. Bez nutných pravidelných odběrů, jen pro potřebu rodiny nebo osobní. Skutečně!
     
  • Můžete si také lehce VYDĚLAT NA SVOU KOSMETIKU. Řekněte nebo ukažte katalog kamarádce, sousedce nebo kolegyni v práci a ona si u vás objedná. Nabídka v katalogu je pro každou ženu tak lákavá. Rozdíl mezi nákupní a katalogovou cenou je váš zisk. Mít výhodnější svojí objednávku a ještě vydělat peníze je to tak lákavé!
     
  • PASIVNÍ PŘÍJEM. 95% žen si přeje najít nezávislý byznys. Nechtějí být už zaměstnané. Chtějí se sami rozhodovat, kdy budou pracovat. Chtějí pracovat ve svém okolí bez dojíždění a s pomocí internetu. Podnikání v Oriflame funguje bez nutnosti jakékoliv investice! Jde o trendový byznysový model! Doporučte známým také VIP kartu ORIFLAME a možnost výhodných nákupů a tvořte si pasivní příjem tím, že budou nakupovat výhodně i ostatní. Funguje to!
  • ZNAČKA ORIFLAME pochází ze Švédska a tak přistupuje k výrobě od počátku jinak. Vychází z přírody a dodržuje evropské standardy při výrobě. Nabízí bezpečné produkty šetrné k životnímu prostředí. Podrobněji se dozvíte o výrobě zde.

    zdroj:oriflame.com

VÝHODA

zdroj: oriflame 2019